APIE

Aukščiausios kokybės garso ir vaizdo kultūra

Skaitmeninė filharmonija suteikia galimybę neišeinant iš namų mėgautis aukščiausios kokybės klasikinės muzikos koncertais! Skaitmeninės filharmonijos puslapis nationalphilharmonic.tv – šiuolaikiškas, patogus ir paprastas naudoti – jis puikiai veikia ir yra pritaikytas visiems mobiliems įrenginiams. Įdiegta išmani paieškos sistema leidžia lengvai rasti norimą koncerto įrašą įvedus tik kompozitoriaus, atlikėjo vardo ar kito raktinio žodžio trumpinį. Tiesiogines koncertų transliacijas ir įrašus nemokamai ir be jokių prisijungimų galite stebėti iš bet kurios pasaulio šalies.

 

Nuo 2017 m. veikiančioje Skaitmeninėje filharmonijoje, atsižvelgdami į savo muzikinius poreikius galite rasti daugiau kaip 100 koncertų įrašų. Virtualioje koncertųalėje pasirodo Filharmonijos kolektyvai – Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Lietuvos kamerinis orkestras, Čiurlionio, Valstybinis Vilniaus kvartetai. Taip pat pristatomos premjeros, ryškiausių Lietuvos bei pasaulio dirigentų, solistų pasirodymai.

 

Pirmoji Lietuvoje ir Baltijos šalyse Skaitmeninė filharmonija vertinama kaip išskirtinis, inovatyvus ir išliekamąją vertę kuriantis projektas. Už scenos perkėlimą į skaitmeninę erdvę Lietuvos nacionalinė filharmonija 2019 m. buvo įvertinta Lietuvos verslo konfederacijos rengiamame konkurse „Metų paslauga 2019“ – jai atiteko Metų išmaniojo sprendimo viešajam sektoriui apdovanojimas. Šis projektas įgyvendinamas kartu su muzikos garso įrašų bendrove „Baltic Mobile Recordings“ bei lietuvių garso režisieriais Aleksandra ir Viliumi Kerais: jie įkūrė Skaitmeninę filharmoniją ir jai vadovauja.